X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laureaci nagrody im. Świętego Jerzego

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2009 21:00
Dziś w Klubie Trójki spotkają się z nami tegoroczni laureaci Medalu Św. Jerzego, nagrody przyznawanej przez Tygodnik Powszechny: Krystyna Starczewska i Leszek Balcerowicz.
Audio

Święty Jerzy jak wiadomo walczył ze smokiem. Czy dzisiaj smoki istnieją? Tak, oczywiście, są jednak czymś innym niż kiedyś, więc i walczyć z nimi trzeba inaczej. Jak nad nimi zwyciężać?

Dziś w Klubie Trójki spotkają się z nami tegoroczni laureaci Medalu Św. Jerzego, nagrody przyznawanej przez Tygodnik Powszechny:  Krystyna Starczewska i Leszek Balcerowicz.

Zapraszam po 21.00,
DB

Czytaj także

Medal św. Jerzego 2009

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2009 15:32
Kapituła Medalu Świętego Jerzego przyznała medale w 2009 roku Pani Krystynie Starczewskiej i Panu Leszkowi Balcerowiczowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Laureaci Medalu Świętego Jerzego A.D. 2007/2008 - nagrody „Tygodnika Powszechnego”

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2008 14:19
Kapituła Medalu Świętego Jerzego, w składzie: ks. Adam Boniecki, prof. Barbara Skarga, prof. Władysław Stróżewski, prof. Andrzej Zoll i abp Józef Życiński, przyznała Medale Świętego Jerzego A.D. 2007/2008
rozwiń zwiń