X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O inteligencji z Żoliborza

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2007 21:00
Nieoczekiwanie nasze bieżące spory ideowe ożywiły sprawę, jakby się zdawało, dawno pogrzebaną, a mianowicie sprawę inteligencji...
Audio

Nieoczekiwanie nasze bieżące spory ideowe ożywiły sprawę, jakby się zdawało, dawno pogrzebaną, a mianowicie sprawę inteligencji. Miała przekształcić się w „klasę średnią”, ale – wszystko na to wskazuje – nie przekształciła się, pozostając bliżej niesprecyzowaną, ale przecież istniejącą grupą, dającą się wyróżnić raczej na podstawie stosunku do wartości niematerialnych, niż na podstawie wysokości domowego budżetu.

Zatem właśnie o inteligencji, o ważnych dla niej tradycjach i jej miejscu w dzisiejszych sporach będzie się toczyła rozmowa w dzisiejszym Klubie Trójki, nadawanym z Żoliborza – inteligenckiej dzielnicy Warszawy – z tamtejszej restauracji „Żywiciel” przy placu Inwalidów.

W dyskusji prowadzonej przez Jerzego Sosnowskiego udział wezmą: Jarosław Abramow Newerly, Zbigniew Mentzel (pisarze) i Andrzej Rosner (wydawca).

 

 

Do usłyszenia o 21.05. O TYM SIĘ MÓWI!!!

Czytaj także

Czy każde dziecko może być Einsteinem?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2009 10:45
Czy każde dziecko może być Einsteinem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy inteligencja gwarantuje życiowy sukces

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2007 00:00
Czy inteligencja jest prawdziwą mądrością życiową, dzięki której żyje się nam szczęśliwie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto jest przeciw lustracji nie jest inteligentem

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2007 17:45
To kwintesencja poglądów prezydeta Lecha Kaczyńskiego w kwestii tzw. "Buntu wykształciuchów". Rozmowa z dr Barbarą Fedyszak-Radziejowską i prof. Jerzym Woźnickim.
rozwiń zwiń