X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Eksowie"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2007 21:00
O tej sprawie przez lata nie mówiło się, lub mówiło półgłosem: dopiero niedawne głośne odejścia ze stanu duchownego znanych księży sprowokowało falę publikacji prasowych i książkowych na temat „eksów”.
Audio

O tej sprawie przez lata nie mówiło się, lub mówiło półgłosem: dopiero niedawne głośne odejścia ze stanu duchownego znanych księży – Stanisława Obirka, Tomasza Węcławskiego, Tadeusza Bartosia – sprowokowało falę publikacji prasowych i książkowych na temat „eksów”.
 Jak byli księża, byłe zakonnice i byli zakonnicy radzą sobie w życiu? Jak traktują ich świeccy i jak traktuje ich Kościół? I w jaki sposób mówić o ich decyzji?
O tym dziś Jerzy Sosnowski i jego goście: Piotr Dzedzej, autor przygotowywanej do druku książki „Porzucone sutanny” oraz Zbigniew Nosowski, redaktor miesięcznika „Więź”.

Do usłyszenia o 21.05. O TYM SIĘ MÓWI!!!

Czytaj także

Na pograniczu nielegalności

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2008 08:47
Kiedy prosiłem przełożonych, że jest ogromne pole minowe i że trzeba te bomby rozbroić, okazało się, że znalazłem się na pograniczu nielegalności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pokuta" - reportaż Elżbiety Korczyńskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2007 18:15
Dzisiejsza środa popielcowa to dzień modlitwy i pokuty całego duchowieństwa polskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Celibat księży?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2009 12:00
„Przyślijcie nam pastora z żoną, a zabierzcie od nas duchownego w celibacie, bo podrywa wszystkie kobiety we wsi” - z taką petycją zwrócili się do Watykanu wierni z podkarpackiej wioski.
rozwiń zwiń