"Co napawa nas optymizmem"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2009 21:00
Recesja, bezrobocie, terroryzm, głód, wojny i konflikty. Kiedy myślimy o współczesnym świecie łatwo jest stworzyć jego pesymistyczny obraz. A gdyby tak spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony?

Recesja, bezrobocie, terroryzm, głód, wojny i konflikty. Kiedy myślimy o współczesnym świecie, łatwo jest stworzyć jego pesymistyczny obraz. A gdyby tak spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony?

Tak uczynili naukowcy, autorzy książki "Co napawa nas optymizmem".

Goście optymistycznego Klubu Trójki będzie Edwin Bendyk.

Do usłyszenia,
Dariusz Bugalski

Czytaj także

Szczęście

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2009 10:45
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przyciągać szczęście do swojego życia

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2009 00:00
Uzależniamy bycie szczęśliwym od wielu okoliczności - jak znajdę pracę, chłopaka na życie, jak zarobię więcej pieniędzy, jak będzie mnie stać na więcej itd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przestań sobie szkodzić

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2009 00:00
Raczej skłonni jesteśmy myśleć, że mamy wpływ na swoje życie.Tymczasem nasze reakcje i wybory są często efektem wieloletnich, nieświadomych uwarunkowań, które czynią z nas "pechowców" albo "szczęściarzy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pech i szczęście

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 00:00
Życie jest niesprawiedliwe, prześladuje mnie pech. Czy to tylko przypadek? Czy pesymistyczne pojmowanie świata jest uzasadnione obiektywnie, czy to tylko nasze subiektywne wyobrażenie? Czemu służą przesądy i myślenie magiczne? Czy pechowcy mogą..
rozwiń zwiń