X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polscy studenci początku XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2007 21:00
Powoli zbliża się do końca kolejny rok akademicki. W ciągu minionych kilkunastu lat zwiększyła się wielokrotnie liczba studentów w naszym kraju...
Audio

Powoli zbliża się do końca kolejny rok akademicki. W ciągu minionych kilkunastu lat zwiększyła się wielokrotnie liczba studentów w naszym kraju – można mówić o prawdziwym „boomie edukacyjnym”. Ten gwałtowny przyrost liczby osób studiujących siłą rzeczy zmienił oblicze środowiska.

Kim zatem są dzisiejsi studenci? Jak zmienił się studencki sposób życia, hierarchia wartości, stosunek do obranego kierunku? Na lepsze? Na gorsze? Na INNE?

O tym dziś Jerzy Sosnowski i jego goście: dr Tomasz Chachulski, dyrektor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i dr Bartłomiej Walczak, pracownik Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Do usłyszenia o 21.05. O TYM SIĘ MÓWI!!!

Czytaj także

Studia czas zacząć...

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2009 13:52
Materiał Polskiego Radia Euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd nie zamierza wprowadzać odpłatności za studia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2009 12:14
Propozycja częściowej odpłatności za studia, znalazła się w projekcie "Strategii rozwoju szkolnictwa wyższego: 2010-2020", przygotowanym przez rektorów polskich uczelni. Projekt ten został zaprezentowany na Uniwersytecie Warszawskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziewczyny na Politechniki!

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 20:04
Trwa akcja "Dziewczyny na Politechniki", a od tego roku "Dziewczyny do ścisłych!".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koszty studiowania najwyższe w stolicy

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2010 08:05
Warszawa jest najdroższym polskim miastem do studiowania. W raporcie przygotowanym przez SuperStudia.pl wynika, że średni koszt nauki w stolicy wynosi 2172 złote miesięcznie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia za tyle co nowy dobry samochód

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2010 08:23
Sto tysięcy złotych to cena za dobrej klasy samochód lub pięcioletnie studia wieczorowe na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym - informuje "Polska The Times".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po jakich studiach zostaniesz bez pracy?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2010 08:53
Blisko 2,5 tysiąca absolwentów szkół wyższych zarejestrowały małopolskie urzędy pracy. Bez etatu pozostaje jeszcze więcej osób niż w ubiegłym, kryzysowym roku - akcentuje "Dziennik Polski".
rozwiń zwiń