Scenariusz najważniejszych problemów na 2008 w życiu kulturalnym

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2008 21:00
Podsumowania Roku poprzedniego wciąż jeszcze trwają, tymczasem my, w drugim w Nowym Roku wydaniu Klubu Trójki, spróbujemy wyciągnąć wnioski z doświadczeń 2007 roku, szczególnie jego ostatnicj miesięcy
Audio

Podsumowania Roku poprzedniego wciąż jeszcze trwają, tymczasem my, w drugim w Nowym Roku wydaniu Klubu Trójki, spróbujemy wyciągnąć wnioski z doświadczeń 2007 roku, szczególnie jego ostatnich miesięcy i na tej podstawie sporządzić rodzaj scenariusza najważniejszych problemów na 2008 w życiu kulturalnym. W tym celu postanowiliśmy zorganizować konferencję z ministrem kultury - panem BOGDANEM ZDROJEWSKIM. W roli zadających pytania z różnych dziedzin będą: prezes Polskiej Izby Książki, wydawca, PIOTR MARCISZUK, dyrektor Instytutu Teatralnego MACIEJ NOWAK oraz redaktor JAN BOŃCZA SZABŁOWSKI.

- Pan minister nasze zaproszenie przyjął, a my przygotowaliśmy Studio im. Agnieszki Osieckiej, zakładając, że jest to najlepsze miejsce na przeprowadzenie tego typu spotkania, tym razem występujące - nie - w roli sceny wszak, a raczej - kawiarenki, spotkania bez ogromnej publiczności, w bardzo kameralnym gronie: rzecznika prasowego IT - Kajki Stępkowskiej, rzecznika MBK Sylwii Domańskiej i wydawcy programu Wojtka Dorosza. :)

 

 

- Do usłyszenia.

Baszka Marcinik.

Czytaj także

Kultura w metropoliach przyszłośc

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2009 21:00
Kultura w metropoliach przyszłości - czy koniecznie muszą być to multipleksy i pop-corn? Zagryzione hamburgerem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarządzanie instytucjami kultury

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2009 21:00
W dzisiejszym Klubie wracamy do kwestii zarządzania instytucjami kultury - po audycji na temat Kongresu Kultury i po spotkaniu na antenie z animatorami kultury niezależnej będziemy rozmawiać z autorem jednego z raportów - prof. Hubertem Izdebskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Równowaga pomiędzy naturą, kulturą, życiem społecznym i ekonomią

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2009 21:00
Chyba wszyscy chcielibyśmy, aby nasz świat rozwijał się w sposób harmonijny, aby zachowana została równowaga pomiędzy naturą, kulturą, życiem społecznym i ekonomią. Pytanie tylko jak to rozumiemy, na czym opieramy, od czego chcemy zacząć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klubowy Znak Jakości: I po co ten Kongres?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2009 21:00
I po co ten Kongres?
rozwiń zwiń