X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kto wygra wybory na Ukrainie?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 22:14
Za nieco ponad trzy tygodnie odbędą się wybory prezydenckie na Ukrainie. Jak rozkładają się szanse wyborcze czołówki kandydatów na czele z obecnym prezydentem Petro Poroszenką?
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Jakie atuty ma była premier Ukraina Julia Timoszenko? A może na czoło wyścigu prezydenckiego wysunie się komik telewizyjny Wołodymyr Zelenski? 

– Prezydent Poroszenko jest bardzo aktywny i pozycjonuje się jako ten, który przewodził Ukrainie w trudnym czasie, czyli wojny z Rosją i jako ten, który dba o narodowe tradycje – mówi Łukasz Adamski, wicedyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

– Jak pokazują ostatnie badania Julia Timoszenko sporo traci w sondażach. Jeżeli wchodzi do drugiej tury, to przegrywa za każdym razem. Tak właśnie wskazują te obserwacje – podkreśla Olena Babakova, analityk spraw ukraińskich. 

W jaki położeniu znajduje się Ukraina pięć lat po zwycięstwie rewolucji Majdanu Niepodległości? Czy są widoki na zakończenie wojny z Rosją? Czy wybory coś zmienią? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi:  Piotr Semka
Goście: Olena Babakova (analityk spraw ukraińskich), Olga Popowicz (historyk i analityk polityczny z Fundacji "Nasz Wybór"), Łukasz Adamski (wicedyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia), Jerzy Haszczyński (dziennik "Rzeczpospolita"), Wojciech Poczachowski (znawca tematyki ukraińskiej)
Data emisji: 12.03.2019
Godzina emisji: 21.10

Czytaj także

Żarty się skończyły…

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 22:00
Od "Plastusiowego Pamiętnika" przez "Anię z Zielonego Wzgórza" w radiu, "Wojnę domową" i "Czterdziestolatka" w telewizji, po Hermenegildę Kociubińską, żonę Wacia, hrabinę Tyłbaczewską czy biedną sierotkę, maskotkę, idiotkę – ekranowe, radiowe, sceniczne wcielenia Ireny Kwiatkowskiej towarzyszą nam od dzieciństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaka jest prawda historyczna o działalności Romualda Rajsa ps. "Bury"?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 22:15
"Klub Trójki" Grzegorza Górnego poświęcony był najbardziej kontrowersyjnej postaci spośród Żołnierzy Wyklętych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaki sens ma sztuka?

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 15:58
"Niepomny jutra, płochy i swawolny, Przez całe lato śpiewał konik polny. Lecz przyszła zima, śniegi, zawieruchy – Gorzko zapłakał biedaczek." Za to mrówka…
rozwiń zwiń