X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tragedia ludzka i polityczna

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 21:00
Sobotnia tragedia pod Smoleńskiem to tragedia ludzka - i słusznie przez pierwsze dni w ten sposób ją przeżywaliśmy - ale także tragedia polityczna. Jakie będą reperkusje międzynarodowe katastrofy prezydenckiego samolotu?....
Audio

Sobotnia tragedia pod Smoleńskiem to tragedia ludzka - i słusznie przez pierwsze dni w ten sposób ją przeżywaliśmy - ale także tragedia polityczna. Jakie będą reperkusje międzynarodowe katastrofy prezydenckiego samolotu? Jak rozumieć wyrazy solidarności z Polską, nadchodzące zewsząd, od Rosji począwszy, a na Brazylii skończywszy? I jak ta tragedia wpłynie na politykę wewnętrzną, jej charakter, linie sporów? także - na czekającą nas kampanię prezydencką?  O tym Jerzy Sosnowski będzie rozmawiać z gośćmi Klubu Trójki: w pierwszej godzinie - z dr Leszkiem Jesieniem z Instytutu Spraw Międzynarodowych i z Janem Malickim dyrektorem Studium Europy Wschodniej UW, w drugiej - z dr. Błażejem Pobożym, adiunktem w Zakładzie Najnowszej Historii Politycznej INP UW i prof. Wojciechem Łukowskim z UW, Członkiem Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Czytaj także

Henryk Domański o kampanii

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2010 08:55
Profesor Henryk Domański uważa, że z powodu tragedii pod Smoleńskiem w kampanii prezydenckiej trudno oddzielić aspekt merytoryczny od emocjonalnego. W ocenie eksperta, sztaby dwóch najważniejszych kandydatów - Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego - czekają na ruch strony przeciwnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego samolot prezydenta nie był ubezpieczony?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 16:51
Loty najważniejszych osób w państwie nie są ubezpieczane, tak jak zwykłe loty cywilne. Jest tak zarówno w Polsce, jak i w innych państwach - twierdzą eksperci. Według MON, zazwyczaj to dysponent maszyny, w tym wypadku Kancelaria Prezydenta, odpowiada za ubezpieczenie lotu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska na politycznym pustkowiu

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 19:59
Trudno sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała polska scena polityczna po tragedii samolotu prezydenckiego w Smoleńsku- uważa politolog doktor Bartłomiej Biskup z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tragedia nas połączyła

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2010 21:00
Tragedia pod Smoleńskiem pozwoliła nam przeżywać przez kilka dni niezwykłe doświadczenie wspólnoty ponad głębokimi podziałami ideowymi. Te podziały jednak odezwały się szybciej, niż byśmy chcieli. Zapraszamy do dyskusji dziś po 21.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy wobec tragedii

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2010 21:00
Czy polskie społeczeństwo, politycy i media staną na wysokości zadania i wykażą się dojrzałością po tragedii w Smoleńsku? Jak sobotnie wydarzenie zmieniło i jak zmieni nas, Polaków? O tym dziś po 21.00 w specjalnym, dwugodzinnym wydaniu Klubu Trójki.
rozwiń zwiń