O "Świadectwie"

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2007 21:00
Od rana mówimy w Trójce o książce kardynała Stanisława Dziwisza i Giana Franco Svidercoschi pt. „Świadectwo".

Od rana mówimy w Trójce o książce kardynała Stanisława Dziwisza i Giana Franco Svidercoschi pt. „Świadectwo” (a we włoskim oryginale: „Una vita con Karol”). Jest to opowieść osobistego sekretarza Jana Pawła II o 40 latach, jakie spędził najpierw u boku arcybiskupa Krakowa, a potem – papieża.

O specyfice tej książki, o jej powstawaniu, o zadanych i nie zadanych przez dziennikarza pytaniach – z Gian Franco Svidercoschim będzie rozmawiać Jerzy Sosnowski.

 

Do usłyszenia o 21.05. O TYM SIĘ MÓWI!!!

Czytaj także

Bezprecedensowa wizyta kardynała Dziwisza

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2010 18:40
Do bezprecedensowego wydarzenia doszło w Jerozolimie. Kardynał Stanisław Dziwisz na czele 300 pielgrzymów z metropolii krakowskiej odwiedził we czwartek Yad Vashem, izraelskie sanktuarium pamięci narodowej dedykowane zbrodni Holocaustu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pokolenie Jana Pawła II rzeczywiście istnieje"

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2010 18:54
To była swoista droga krzyżowa - tak ostatni dzień życia Jana Pawła II wspominał w Krakowie kardynał Stanisław Dziwisz. Kardynał zwrócił uwagę na niezwykłe znaczenie 5. rocznicy śmierci papieża-Polaka przypadającej w tym roku w Wielki Piątek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jan Paweł II nie pozwoli o sobie zapomnieć"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2010 07:22
"Niektórzy się martwią, że zapominamy o Janie Pawle II, nie zgłębiamy jego dzieła. Nie zapominamy, bo on nam nie pozwoli zapomnieć, daje znaki o sobie" - mówił kardynał Dziwisz pod papieskim oknem.
rozwiń zwiń