X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2007 21:00
60 % polskich księży chciałoby mieć pełna rodzinę donosi Tygodnik Powszechny. Co to zmienia w sytuacji byłych księży, którzy porzucili sutanny.
Audio

60 procent polskich księży chciałoby mieć pełna rodzinę donosi Tygodnik Powszechny. Czy to znaczy, że dyskusja o celibacie i kościele katolickim ostatecznie zawitała i nad Wisłę? I co to zmienia w sytuacji byłych księży, którzy porzucili sutanny, aby założyć rodzinę. O tym Jerzy Sosnowski i jego goście Tomasz Terlikowski- publicysta i Michał Kuźmiński- autor tekstu Z Tygodnika Powszechnego. 

Czytaj także

"Le Soir": katolicy nie chcą celibatu

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 12:10
Aż 73 proc. katolików w Belgii opowiada się za zniesieniem celibatu wśród księży - wynika z opublikowanego w poniedziałek przez dziennik "Le Soir" sondażu na temat stanu katolicyzmu w Belgii. "Wbrew wiernym Watykan nie chce o tym nawet dyskutować" - zauważa gazeta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"La Repubblica": kiedy zniesienie celibatu księży?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 12:43
Zniesienie celibatu księży katolickich nastąpi za 50 lat - taki jest według włoskiego dziennika "La Repubblica" tajny projekt Watykanu. Gazeta podała w piątek, że plany te już teraz są omawiane przez watykańskich hierarchów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryzys w polskim Kościele?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2007 21:00
Od czasu nieudanego ingresu arcybiskupa Wielgusa nie milkną głosy, że Kościół katolicki w Polsce przeżywa jeden z najpoważniejszych kryzysów...
rozwiń zwiń

Czytaj także

10 lat od śmierci Jerzego Turowicza

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2009 21:00
Już 10 lat mija od śmierci Jerzego Turowicza, twórcy i redaktora naczelnego "Tygodnika Powszechnego" - od 1945 roku, początku pisma, aż do końca życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Celibat księży?

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2009 12:00
„Przyślijcie nam pastora z żoną, a zabierzcie od nas duchownego w celibacie, bo podrywa wszystkie kobiety we wsi” - z taką petycją zwrócili się do Watykanu wierni z podkarpackiej wioski.
rozwiń zwiń