12 marca 2007

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2007 21:00
Co teraz z rewolucją moralną? Czy jesteśmy skazani na życie w cieniu afer? Czy hasła rewolucji moralnej zachowują aktualność?
Audio

Sądząc po wynikach ostatnich wyborów, hasło rewolucji moralnej w naszym państwie  znajdowało poparcie ogromnej większości głosujących Polaków. Nie tylko bowiem PiS, ale i PO wzywało do odnowy moralnej polskiego życia publicznego. W tej chwili nawet wśród wyborców PiS narasta poczucie, że efekty oczyszczenia Rzeczypospolitej dalekie są od oczekiwań, a może wręcz wątpliwe. Czy to znaczy, że jesteśmy skazani na życie w cieniu afer? Czy hasła rewolucji moralnej zachowują aktualność? A może rewolucja moralna to określenie wewnętrznie sprzeczne? Dziś gośćmi Jerzego Sosnowskiego bęga publicyści: Igor Janke i Cezary Michalski.

 

 

Posłuchaj (17,17 MB)

Czytaj także

Śniadanie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2007 09:00
Gośćmi w Salonie prasowym byli Stanisław Janecki, Cezary Michalski, Paweł Wroński i Tomasz Wróblewski. W Salonie politycznym gościli Izabela Jaruga-Nowacka, Krzysztof Putra, Bogdan Zdrojewski, Ryszard Czarnecki, Marek Sawicki i Wojciech Wierzejski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2010 06:00
Ranek po oskarowej gali. U nas - między innymi - doniesienia z Los Angeles i komentarze po filmowym święcie w Holywood.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - ranek

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2010 06:00
Wielka woda wciąż groźna. Kolejny dzień walki z żywiołem śledzimy razem z naszymi reporterami. Najnowsze informacje w Serwisach Trójki i porannej audycji Zapraszamy do Trójki.
rozwiń zwiń