Konie Roberta Millera

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2009 21:00
Robert M. Miller to jeden z najwybitniejszych weterynarzy i etologów amerykańskich, pionier jeździectwa naturalnego. Swą gigantyczną wiedzę na temat koni, ich komunikacji i relacji przenosi na nasz ludzki świat. Robert Miller dziś w Klubie Trójki.
Audio

Robert M. Miller to jeden z najwybitniejszych weterynarzy i etologów amerykańskich, pionier jeździectwa naturalnego. Swą gigantyczną wiedzę na temat koni, ich komunikacji i relacji  przenosi na nasz ludzki świat.

Robert Miller, autor tłumaczonych na polski książek "Rewolucja w jeździectwie naturalnym", "Większość moich pacjentów to zwierzęta", "Jeździectwo naturalne bez tajemnic", "Z serca prosto do rąk" będzie dziś naszym gościem w Klubie Trójki.

Zapraszam!
Dariusz Bugalski

Czytaj także

Lato Tajemnic: Białe Konie

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2008 17:08
Czym są Białe Konie? Co oznaczają?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konie uratowane z lodowatej rzeki. Akcja strażaków

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2010 17:35
Strażakom udało się uratować trzy z czterech koni które wpadły do rzeki Słupii w Charnowie koło Ustki. Pod zwierzętami załamał się lód.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śląskie konie w patrolach na ulicach Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 21:12
Warszawskie ulice patroluje już 14 policjantów na koniach. Dzięki wsparciu władz miasta stołeczna policja otrzymała 9 nowych koni rasy śląskiej. Po przeszkoleniu będą uczestniczyć w patrolach zarówno na obrzeżach miasta jak i w centrum. Mają odegrać również ważną rolę w ochronie rozgrywek piłkarskich Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pożar w stadninie koni: uratowano część zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2010 08:09
Od wtorkowego wieczora trwa akcja gaszenia pożaru w stadninie koni w Wólce Wieprzeckiej w powiecie zamojskim.
rozwiń zwiń