X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janusz Kondratiuk i Dariusz Załuski prosto z Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 22:22
Ryszard Jaźwiński nadawał prosto ze Zwierzyńca, gdzie trwa właśnie 20. Letnia Akademia Filmowa. Dziennikarz Trójki spotkał się z gośćmi festiwalu, reżyserem Januszem Kondriatukiem i Dariuszem Załuskim, autorem filmu "Ostatnia góra". 
Audio
  • 20. Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu (Klub Trójki)
Katarzyna Figura i Ryszard Jaźwiński przed projekcją filmu Ubu Król podczas 20. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu
Katarzyna Figura i Ryszard Jaźwiński przed projekcją filmu "Ubu Król" podczas 20. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu Foto: PAP/Wojtek Jargiło

W pierwszej części audycji gościem Ryszarda Jaźwińskiego był wybitny reżyser Janusz Kondratiuk, który opowiedział o swoim ostatnim filmie, planach na przyszłość i o wizycie w Zwierzyńcu.

– Wolność artystyczną osiąga się bardzo wcześnie. To jest z resztą nieszczęście wielu niespełnionych twórców dlatego, że spędzili dzieciństwo zastraszeni przez rodziców, dom, wojsko, kościół, szkołę – mówił w audycji Janusz Kondratiuk. – Pamiętam, że filmowców otaczały przepiękne dziewczyny. Też tak chciałem i dlatego poszedłem ze snobizmu czy z głupoty do tej szkoły filmowej. I tak już zostało – wspominał w audycji. 

W drugiej części dziennikarz Trójki spotkał się z Dariuszem Załuskim, reżyserem filmu "Ostatnia góra”. Produkcja opowiada o głośnej zimowej wyprawie Polaków na K2, którą przerwała tragedia pod Nanga Parbat.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński 
Goście: Janusz Kondratiuk (reżyser), Dariusz Załuski (reżyser)
Data emisji: 14.08.2019
Godzina emisji: 21.09

kw

Czytaj także

LAF. Atrakcje roztoczańskiego święta kina

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 17:00
Rozpoczęła się jubileuszowa, 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Na miejscu jest Ryszard Jaźwiński, który nie tylko rozmawiał z aktorami i twórcami, którzy zjawili się na festiwalu, ale także rzucił światło na program oraz wydarzenia towarzyszące imprezie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na bank się uda". 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozpoczęta!

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 10:55
Właśnie rozpoczyna się 20., jubileuszowa edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu, która potrwa aż do 18 sierpnia. Na miejscu jest już Ryszard Jaźwiński, który rozmawiał z dyrektorką festiwalu, Joanną Swachą.
rozwiń zwiń