X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak działa umysł miliardera? Rafael Badziag o 20 zasadach bogactwa i sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 21:59
Do studia Trójki zawitał ktoś, kto dokonał niezwykłej rzeczy. Dotarł do kilkudziesięciu miliarderów (odmówiło mu rozmowy kilkuset!) i napisał fascynującą książkę o tym, kim są.
Audio
  • Rafael Badziag o książce "Umysł miliardera" (Klub Trójki)
Rafael Badziag
Rafael BadziagFoto: mat. prasowe

Wybrał takich, którzy nie pochodzą z bogatych rodzin ani nie skończyli wybitnych uczelni. Doszli do swoich fortun od zera. Jaki jest "Umysł miliardera"? To tytuł książki Rafaela Badziaga, który opowiedział o jej powstawaniu, spotkaniach z zamożnymi bohaterami i wyzwaniach, przed jakimi stanął w ostatnim czasie. 


"Umysł Miliardera" Rafael Badziag, wyd. Panoma Press "Umysł Miliardera" Rafael Badziag, wyd. Panoma Press  Foto: mat. promocyjne

Książka "Umysł Miliardera" jest przewodnikiem dla tych, którzy ze swojej pozycji przedsiębiorcy, milionera, a może nawet multimilionera, chcą wspiąć się na najwyższy poziom i czerpać przyjemność ze wzbogacania tego świata dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Można nie skończyć studiów, można urodzić się na pustyni, można nie mieć imienia i nie znać swojej daty urodzenia, jak niektórzy z opisywanych miliarderów, nieposiadający żadnych szans na sukces, a mimo to, odnieść nieprawdopodobny sukces w biznesie. Takie historie i wyciągane z nich wnioski autor zawarł w 20 zasadach opisanych w książce.

– Dostałem setki odmów, ale liczy się efekt końcowy. Udało mi się zebrać rozmowy z najlepszymi przedsiębiorcami świata – mówił w audycji Rafael Badziag. – Jakby obliczyć szybkość, z jaką Bill Gates się bogaci, to wychodziłoby jakieś 50 milionów dziennie, czyli 2 miliony za godzinę. Jeśli ja miałbym zapłacić za czas miliardera, byłoby to niemożliwe – dodał z przymrużeniem oka. 

Jak powstawała książka? Dlaczego Rafael Badziag zdecydował się na napisanie takiej książki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Gość: Rafael Badziag (autor książki "Umysł miliardera")
Data emisji: 9.12.2019
Godzina emisji: 21.09

mat. prasowe/kw/ml

Czytaj także

Filozofia Platona we współczesnej polityce według Francisa Fukuyamy

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 22:00
Zacznijmy od Platona: Oprócz racjonalnej i instynktownej części duszy jest jeszcze jej trzeci element: thymos. Thymos jest siedliskiem gniewu i dumy. Żąda uznania: chodzi o godność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duńska sztuka szczęścia według Meika Wikinga

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 22:00
Jego istnienie może się wydawać dziwne, zaskakujące, ale znajdujący się w Kopenhadze Instytut Badań nad Szczęściem to bardzo prawdziwa instytucja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak ważna w naszym życiu jest odwaga?

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 22:22
Amerykańska psycholog Brené Brown odniosła olbrzymi sukces pisząc i mówiąc o wrażliwości i odwadze, które są naszymi sprzymierzeńcami oraz wstydzie, który jest ich (naszym) wrogiem.
rozwiń zwiń