X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hanna Pasterny

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 18:38
Hanna Pasterny - tłumaczka francuskiego, podróżniczka, wolontariuszka, pisarka. Udowadnia wszystkim dookoła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo że od urodzenia jest niewidoma to stara się żyć tak, jakby na swojej drodze nie miała żadnych przeszkód.
Hanna Pasterny wyróżniona w konkursie Człowiek bez barier. Uroczysta gala i wręczenie nagród w IX. edycji konkursu Człowiek bez barier odbyły się, 16 listopada 2011 roku w Warszawie.
Hanna Pasterny wyróżniona w konkursie "Człowiek bez barier". Uroczysta gala i wręczenie nagród w IX. edycji konkursu "Człowiek bez barier" odbyły się, 16 listopada 2011 roku w Warszawie.Foto: PAP/Grzegorz Jakubowski

Skończyła filologię romańską, a potem podyplomowo logopedię. Oprócz pracy zawodowej jako konsultantka do spraw osób niepełnosprawnych w stowarzyszeniu Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku, jej życie zajmuje także wolontariat i pisanie.
Jest autorką dwóch książek."Tandem w szkocką kratę" to historia spotkania niewidomej autorki z niezwykłą profesor z Glasgow, cierpiącą na zespół Aspergera. "Jak z białą laską zdobywałam Belgię" to z kolei zamknięte w książce cztery miesiące pobytu i pracy w belgijskim Liège w ramach unijnego wolontariatu.

Hanna Pasterny jest także autorką wielu artykułów. Poza tym podróżuje po świecie, uwielbia czytać książki, angażuje się w różnego rodzaju akcje.Zobacz więcej na temat: Belgia