X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Potęga idei - kulisy Festiwalu Transatlantyk

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 15:30
Festiwal rozpoczyna się 2 sierpnia, kończy 9 sierpnia. Jest festiwalem idei. I o tym rozmawialiśmy, zapowiadając kolejne poznańskie święto kultury. O zmianie nawyków żywienia, o tym, co przyjazne środowisku i o zaangażowaniu w ruch na rzecz pokoju na świecie. Naszymi gośćmi byli wizjonerzy: Jan A.P. Kaczmarek – twórca i dyrektor Transatlantyku oraz fundator, poznański przedsiębiorca – Piotr Voelkel.
Audio
  • Festiwal Transatlantyk chce zmieniać świat (Klub Trójki)
Podczas festiwalu odbędą się darmowe i otwarte Master Classes związane z różnymi aspektami powstawania filmów kinowych, produkcji telewizyjnych i gier video. Pośród nich m. in. kompozytor Marco Beltrami (Hurt Locker)
Podczas festiwalu odbędą się darmowe i otwarte Master Classes związane z różnymi aspektami powstawania filmów kinowych, produkcji telewizyjnych i gier video. Pośród nich m. in. kompozytor Marco Beltrami ("Hurt Locker")Foto: mat.prasowe/transatlantyk.org

Rozmawialiśmy o Transatlantyk Glocal Hero – czyli o … Yoko Ono – trzeciej laureatce tej nagrody. Przypomnaliśmy o muzycznych punktach programu: koncertach, warsztatach mistrzowskich oraz konkursach: Transatlantyk Film Music Competition oraz Transatlantyk Instant Composition Contest. Trójka jest patronem festiwalu.

Opowiadaliśmy także o działalności założonego przez Jana A.P. Kaczmarka Instytutu Rozbitek.

Czy idealiści i wizjonerzy mają wpływ na sytuację w świecie? Czy są w stanie coś zmienić?

Po to jest "Klub Trójki", by i takie pytania stawiać.

Baszka Marcinik oraz Wojciech Dorosz – wydawca.

Czytaj także

Poezję Noblistki interpretują Trójkowi dziennikarze!

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 08:30
We wtorek 2 lipca Wisława Szymborska obchodziłaby 90. urodziny. Z tej okazji przypominamy o trwającej kampanii społecznej "Niektórzy lubią poezję, spróbuj i Ty!", zachęcającej do czytania poezji. W audycji "Do południa" mogliśmy posłuchać, jak poezję Noblistki interpretują… Trójkowi dziennikarze!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kapuściński na dużym ekranie. Reporter w centrum wojennego piekła

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2013 18:40
- Pełnokrwiste kino akcji - tak ekranizację książki Ryszarda Kapuścińskiego "Jeszcze dzień życia" o pobycie dziennikarza w Angoli w 1975 r. określił reżyser Damian Nenow.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bruno Schulz i sekretne marzenia kobiet

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 21:47
- Czytałam Schulza od najmłodszych lat, miałam podobny dom, dziadka, który hodował ptaki w kuchni. Później okazało się, że nie mam już dziadków, a wciąż mam Schulza - opowiada o swojej fascynacji Anna Kaszuba-Dębska.
rozwiń zwiń