X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes Asseco Poland: interesuje nas Wietnam, Gruzja i Etiopia

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2013 15:14
- Wszystko co w życiu robiłem w biznesie nie powinno się udać m.in. zbudowanie siódmej co do wielkości firmy softwarowej z Polakami na czele – mówi Adam Góral prezes Assoco Poland.
Audio
  • Salon Ekonomiczny Trójki i Dziennika Gazety Prawnej o planach Asseco Poland
Prezes Asseco Poland: interesuje nas Wietnam, Gruzja i Etiopia
Foto: materiały prasowe

Kryzys zatacza coraz szersze kręgi. Budżety przycinane są ze wszystkich stron. Także mniej będzie pieniędzy na projekty informatyczne. - Wszystkie systemy starzeją się. W którymś momencie zacznie on  stanowić dla klienta barierę – wyjaśnia Adam Góral.

Prezes zdradza swoje plany zagraniczne. W ciągu kilku tygodni powinna zostać sfinalizowana transakcja w Rosji. Jednak rozmowy toczą się symultanicznie w kilku krajach. - Kraje rozwijające się potrzebują nas. Przyglądamy się firmom wietnamskim, gruzińskim. W Afryce jesteśmy zainteresowani Etiopią, Nigerią i Angolą - deklaruje prezes Asseco Poland.

O tym, czym jest patriotyzm gospodarczy i co Adam Góral sądzi o OFE dowiesz się słuchając audycji "Salon Ekonomiczny Trójki i Dziennika Gazety Prawnej".

Zobacz więcej na temat: asseco