X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 02:00
I stało się. W połowie kwietnia Krzysztof Warlikowski, jeden z największych polskich reżyserów teatralnych, realizujący swoje spektakle teatralne i operowe w Europie, będzie miał własny teatr. Związany wcześniej z Teatrem Rozmaitości w Warszawie, później wędrujący ze swoim zespołem, otrzymał w końcu dawną przestrzeń MPO.
Audio
  • Rozmowa o Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr (Trójka pod Księżycem)
Nowy Teatr przed otwarciem.
Nowy Teatr przed otwarciem.Foto: nowyteatr.org/Jakub Certowicz

Artyści, niezrażeni surowymi warunkami, panującymi w hali MPO, tworzyli w niej do momentu rozpoczęcia prac remontowych, które właśnie zostały zakończone. Najświeższy polski spektakl Krzysztofa Warlikowskiego – „Francuzi” – może już być pokazywany w nowej siedzibie teatru. Ambicją Nowego Teatru jednak było stworzenie Centrum Kultury i o nim nasi goście opowiedzieli w tym wydaniu TPK. Dyrektor MCKNT – Karolina Ochab oraz dramaturg NT – Piotr Gruszczyński oprowadzili nas po nowo otwartych przestrzeniach.Tymczasem w Łodzi trwa XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych, którego bohaterem w tym roku jest … Krzysztof Warlikowski. Odbyły się już: pokaz „Francuzów”, koncert Pawła Mykietyna oraz dyskusja, została otwarta wystawa.To nie pierwsze wydanie TPK poświęcone teatrowi Krzysztofa Warlikowskiego, ale pierwsze w tak ważnym dla tego teatru momencie.

Zapraszamy.

Baszka Marcinik i Wojciech Dorosz – wydawca.

W naszym ogródku nocą... W naszym ogródku nocą...

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Barbara Marcinik
Wydawca: Wojciech Dorosz 
Data emisji: 8.04.2016
Godzina emisji: 00.05

Czytaj także

Ruszają wiosenne festiwale teatralne

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2016 23:00
Przed nami dwa ważne wydarzenia w świecie teatru: Warszawskie Spotkania Teatralne oraz Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.
rozwiń zwiń