X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Malta Festival Poznań - po półmetku

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 02:00
Mimo że Malta nie jest już wyłącznie festiwalem teatralnym (patrz: "Klub Trójki" z 21 czerwca), są na nim pokazywane także spektakle teatralne, choć nie wszystkie wpisują się w "idiom", którym w tym roku jest "Paradoks widza". I o tych spektaklach - prezentowanych poza "idiomem" - rozmawialiśmy po półmetku Malty.
Audio
  • Malta Festival Poznań - po półmetku (Trójka pod Księżycem)
Główna arena Malta Festival na Placu Wolności w Poznaniu
Główna arena Malta Festival na Placu Wolności w PoznaniuFoto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Naszymi gośćmi byli dwaj dyrektorzy poznańskich teatrów: Piotr Kruszczyński - dyrektor Teatru Nowego oraz Maciej Nowak - dyrektor Teatru Polskiego. Z Piotrem Kruszczyńskim przypomnieliśmy spektakl "Gorączka czerwcowej nocy" w reżyserii Remigiusza Brzyka. To w kontekście przygotowywanego na finał Malty multimedialnego widowiska Jana Komasy - "Ksenofonia. Symfonia dla Innego", które to widowisko upamiętni 60. rocznicę poznańskiego czerwca.


Maciej Nowak
zaprosił nas na przedpremierowe pokazy "Scen myśliwskich z Dolnej Bawarii" w reżyserii Grażyny Kani. Z obydwoma dyrektorami nawiążemy jednak również do dyskusji na temat "Paradoksu widza".

Podzieliliśmy się wnioskami z tego, co na Malcie wydarzyło się przez tydzień (od 17 czerwca). Zapytaliśmy, na ile "nośny" okazał się tegoroczny "idiom". Omówiliśmy program kończący XXVI Maltę.


Współgospodarzem wydania był dyrektor MFP - Michał Merczyński, przez którego zostaliśmy zaproszeni do biura maltańskiego nad Placem Wolności - czynnym całą dobę niemal centrum festiwalowym. Była też okazja porozmawiać o Poznaniu, oglądanym z perspektywy innych festiwalowych miejsc, a jest ich 58! Próbowaliśmy ogarnąć więc i Generator Malta.


***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Barbara Marcinik
Wydawca: Wojciech Dorosz
Data emisji: 24.06.2016
Godzina emisji: 00.05

Czytaj także

"Paradoks widza" na Malta Festival Poznań

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2016 12:05
- "Paradoks widza" jest moim zdaniem związany z obecną sytuacją bycia daleko, a jednocześnie blisko - mówi o Lotte Van Den Berg, kuratorka Malta Festival Poznań 2016.
rozwiń zwiń