Innowator społeczny – człowiek, który zmienia świat

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2017 00:07
W audycji "Trójka pod Księżycem" gośćmi Elżbiety Korczyńskiej są osoby związane z Fundacją "Ashoka", które dążą do tego, by świat stał się bardziej przyjazny. Co dokładnie robią?
Audio
  • Innowator społeczny – człowiek, który zmienia świat (Trójka Pod Księżycem)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Mangostar

Ashoka jest wiodącym globalnym stowarzyszeniem zawodowym wspierającym przedsiębiorców społecznych – osoby mające innowacyjne pomysły i proponujące niestandardowe rozwiązania.

Goście audycji mówią o misji Ashoki i opowiadają o konkretnych projektach prowadzonych przez fundację. Wyjaśniają też, czym jest społeczna nagroda Nobla i kto może zostać jej laureatem.

Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem 
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska
Goście: Agata Safiej-Bartosik (dyrektor polskiego oddziału Fundacji "Ashoka"), Martyna Rubinowska (przedstawicielka Fundacji "Ashoka"), Jacek Purski (prezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego), Ireneusz Białek (twórca i prezes Fundacji Menedżerowie Jutra MOFFIN)
Data emisji: 15.09.2017 
Godzina emisji: 00.05

iwo/mk

Czytaj także

Budowanie małych wspólnot, czyli sąsiedztwo z jakością

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 16:30
Rozmawialiśmy z sąsiadami, którzy mają inicjatywę i potrzebę dokonywania zmian. Działają na rzecz integrowania społeczności lokalnej. W "Czasie niezwykłym" mówiliśmy o Q-Ruchu Sąsiedzkim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajak i żagle dla niepełnosprawnych. Jak to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 23:15
- Poprzeczka trudności na naszych wyjazdach jest postawiona wysoko. Jeśli jakaś osoba poradzi sobie np. ze skokiem ze spadochronem, to w normalnym życiu będzie jej łatwiej - mówi Marta Ostrowska, prezes Fundacji "Podróże bez Granic".
rozwiń zwiń