X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Innowator społeczny – człowiek, który zmienia świat

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2017 00:07
W audycji "Trójka pod Księżycem" gośćmi Elżbiety Korczyńskiej są osoby związane z Fundacją "Ashoka", które dążą do tego, by świat stał się bardziej przyjazny. Co dokładnie robią?
Audio
  • Innowator społeczny – człowiek, który zmienia świat (Trójka Pod Księżycem)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Mangostar

Ashoka jest wiodącym globalnym stowarzyszeniem zawodowym wspierającym przedsiębiorców społecznych – osoby mające innowacyjne pomysły i proponujące niestandardowe rozwiązania.

Goście audycji mówią o misji Ashoki i opowiadają o konkretnych projektach prowadzonych przez fundację. Wyjaśniają też, czym jest społeczna nagroda Nobla i kto może zostać jej laureatem.

Zachęcamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem 
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska
Goście: Agata Safiej-Bartosik (dyrektor polskiego oddziału Fundacji "Ashoka"), Martyna Rubinowska (przedstawicielka Fundacji "Ashoka"), Jacek Purski (prezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego), Ireneusz Białek (twórca i prezes Fundacji Menedżerowie Jutra MOFFIN)
Data emisji: 15.09.2017 
Godzina emisji: 00.05

iwo/mk

Czytaj także

Budowanie małych wspólnot, czyli sąsiedztwo z jakością

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 16:30
Rozmawialiśmy z sąsiadami, którzy mają inicjatywę i potrzebę dokonywania zmian. Działają na rzecz integrowania społeczności lokalnej. W "Czasie niezwykłym" mówiliśmy o Q-Ruchu Sąsiedzkim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajak i żagle dla niepełnosprawnych. Jak to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 23:15
- Poprzeczka trudności na naszych wyjazdach jest postawiona wysoko. Jeśli jakaś osoba poradzi sobie np. ze skokiem ze spadochronem, to w normalnym życiu będzie jej łatwiej - mówi Marta Ostrowska, prezes Fundacji "Podróże bez Granic".
rozwiń zwiń