"Bynajmniej". Najwspanialsza piosenka Wojciecha Młynarskiego?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 02:00
Jest taki stary dowcip o opowiadaniu dowcipów, które polega na wymienianiu cyfry albo liczby. To wystarczy: wszyscy wiemy, co będzie dalej.
Audio
  • Jakie piosenki Wojciecha Młynarskiego najbardziej kochają słuchacze? (Trójka pod Księżycem)
Wernisaż wystawy Panie, Panowie: Młynarski, w warszawskim Muzeum Literatury, w pierwszą rocznicę śmierci artysty, 15.03.2018
Wernisaż wystawy "Panie, Panowie: Młynarski", w warszawskim Muzeum Literatury, w pierwszą rocznicę śmierci artysty, 15.03.2018Foto: PAP/Rafał Guz

mid-18315207 1200.jpg
Wojciech Młynarski. "Inspirował go świat zwykłych ludzi"

To tak, jak z wieloma piosenkami Wojciecha Młynarskiego. Znamy je na pamięć. Te piosenki zostają z nami, a czasem nawet nas prowadzą przez życiowe manowce. Które to piosenki?

Na początku audycji Dariusz Bugalski przyznał, że dla niego jedną z najwspanialszych piosenek Mistrza jest "Bynajmniej". Jakie piosenki szczególnie ukochali Słuchacze?

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu mlynarski.polskieradio.pl >>>

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Dariusz Bugalski
Data emisji: 16.03.2018
Godzina emisji: 0.05


Czytaj także

Daria Zawiałow: gramy Młynarskiego ku pokrzepieniu serc

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 12:00
– Nie spodziewałam się, że moja wersja "Jeszcze w zielone gramy" zostanie tak odebrana. Ludzie, którzy nie znali mojej muzyki dzięki temu utworowi zaczęli słuchać także mojego autorskiego materiału – mówi Daria Zawiałow.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Młynarski we wspomnieniach

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2018 19:00
Jego żywiołem była aluzja i życzliwa satyra. Darem - wyczulenie na z pozoru zwyczajne słowa, zwroty i sytuacje, które po chwili przemieniał w śpiewane historie z pouczającymi pointami.
rozwiń zwiń