X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

V Festiwal "Trójka Górom"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 15:52
W 21. roku naszych wspólnych działań ze Szklarską Porębą, postanowiliśmy w pierwszą festiwalową noc spotkać się w większym gronie, by powspominać początki Trójkowych wypraw do samej Szklarskiej Poręby, do Piechowic, do Jakuszyc.
Audio
  • Subiektywne wizje Szklarskiej Poręby (Trójka pod Księżycem)
Specjalne wydanie Trójki pod księżycem
Specjalne wydanie "Trójki pod księżycem"Foto: PR

Tym, którzy nie znają naszej Zimowej Stolicy, przedstawiliśmy jej atrakcje klimatyczne, widokowe, sportowe i… kulturalne. Przy czym, jak zastrzegaliśmy, to wydanie "Trójki pod Księżycem" nie było rodzajem przewodnika turystyczno-krajoznawczego, a subiektywną wizją miasta, które stało się, co jest precedensem, stolicą stacji radiowej.

Czas ten dla Szklarskiej Poręby jest wyjątkowy, gdyż pod koniec tego roku minie 60. rocznica otrzymania przez nią praw miejskich. Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności zaprosiliśmy: Anitę Kaczmarską – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej, Agnieszkę Rozenek – kierującą Referatem Promocji Miasta, Grażynę Biderman – poprzednio w tej roli i od zawsze zaprzyjaźnioną z nami, pana burmistrza – Mirosława Grafa i Eugeniusza Zielenkiewicza – pierwszego gospodarza podejmującego nasze ekipy. Ekipy? Ich zacną reprezentację podczas tego spotkania stanowili: Henio Sytner – "ojciec chrzestny" Trójkowych wypraw, Marek Niedźwiecki – wierny Szklarskiej, bardziej jeszcze niż Antypodom, Michał Olszański – wiadomo, pogromca karkonoskich wichrów, Ela Walendzik – ogniwo spajające oraz Tomasz Kowalczewski – mający nad nami baczenie, gdyż fantazja nasza nie ma granic. Przedstawiliśmy naturalnie program Festiwalu "Trójka Górom", przedstawiliśmy autorów audycji nadawanych "na żywo" z Namiotu Spotkań na Skwerze Radiowej Trójki oraz z Norweskiej Doliny, mówiliśmy o naszych gościach i… reszta w tym wydaniu "TPK".

Zdjęcia (obok w galerii) pokazują nas w… dwóch studiach wszak, a nie w Norweskiej Dolinie, gdzie spędzamy kolejne noce, dlaczego? Prosimy wysłuchać nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Barbara Marcinik

Wydawca: Wojciech Dorosz
Data emisji: 8.02.2019
Godzina emisji: 0.05