w TPK 1 maja 2009

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2009 00:00
JESTEŚMY PIERWSI W MAJU! - U nas TPK otwiera serię majówkowych audycji , ale SOPOT ULICA ARTYSTÓW - otwarte zostały już 30 kwietnia.- Najpierw było Święto Monciaka...

... od ubiegłego maja jest Święto Ulicy Artystów, które opanowało całe miasto. - Towarzysząc Sopotowi od kilkunastu lat, przyjęliśmy oczywiście zaproszenie i, pokonując długą trasę i liczne przeszkody JESTEŚMY, przyłączamy się do "akcji" Sopot - przed sezonem, bo za oficjalne otwarcie sezonu uznajemy Festiwal Dwa Teatry (na początku czerwca).

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do Fregaty - jednej z najpiękniej położonych restauracji (nie tylko w Sopocie) - przy wejściu na molo i w przedłużeniu ulicy (?) Monte Cassino.

I - takiej liczby gości TPK jeszcze nie podejmowała. To goście spoza Sopotu, jak Michał Zabłocki, jak i reprezentacja gospodarzy, czyli pani Małgorzata Buchholz - Todoroska (dyrektor Muzeum Sopotu), Marek Gałązka (związany z PGS), Marcin Kulwas (Kąpielisko Morskie Sopot).

Liczymy także na reprezentację środowiska rockandrollowego: Wojtka Gąssowskiego i Macieja Maleńczuka oraz na naszych przyjaciół, a wśród nich - Jurek Bartkowski, który pięknie fotografuje.

Kiedy piszę, lista gości nie jest jeszcze zamknięta, ale w tym lub w jeszcze większym gronie zamierzamy powitać maj 2009 w ogóle, w Sopocie w szczególe, opowiadając o atrakcjach sopockiej majówki. - Program - bardzo różnorodny - od spektaklu "Ulica Krokodyli na Ulicy Poetów" po Orkiestradę.

- Zapraszamy - KĄPIELISKO MORSKIE SOPOT i PR III

- Barbara Marcinik i Wojciech Fułek

- W Warszawie, przy ulicy Trójkowej dyżuruje Kasia Borowiecka

Kontakt telefoniczny w Państwem - mile "widziany": 0 22 333 33 33

- Powyżej - fotka wykonana w deszczowe lato 2007 przez Chrisa Niedenthala. Poniżej - spotkanie a zdjęciach Michała Zabłockiego

Czytaj także

Laureaci IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 13:10
Werdykt jury IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009" okazał się bardzo miły dla Trójki. Dwa zgłoszone przez nasz program słuchowiska otrzymały po kilka nagród, a dodatkowo Trójka została uhonorowana Nagrodę zespołową dla producenta słuchowisk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2010 14:00
- Witam w maju i zapraszam do – mam nadzieję – nieco lżejszych wydań MBK. – Z pewnością należy się Państwu takie wydanie w czasie trwania majówki. To już tradycja, że na początku maja właśnie w Sopocie z pewnym wyprzedzeniem zaczynamy sezon letni
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2010 14:00
Witamy na półmetku X FESTIWALU TEATRU POLSKIEGO RADIA i TELEWIZJI POLSKIEJ - DWA TEATRY w Sopocie.
rozwiń zwiń