X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Działania Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków dotyczące przyrody wokół nas

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2019 02:00
OTOP to obecnie jedna z największych organizacji chroniących przyrodę w Polsce i polski partner światowej federacji towarzystw ochrony ptaków.
Audio
  • OTOP – jedna z najstarszych organizacji ochrony ptaków w Polsce (Trójka Pod Księżycem)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Alexas_Fotos/Pixabay

W tym wydaniu "Trójki pod Księżycem" proponujemy podróż do niezwykle fascynującego świata przyrody. Przyglądamy się zwłaszcza jego skrzydlatym mieszkańcom, ale nie tylko…

​– Historia OTOPu sięga 1991 roku, kiedy to w Polsce zaczęły powstawać pierwsze organizacje pozarządowe i zajmujące się ochroną przyrody, niezwiązane z władzami. Ci, którzy zakładali Towarzystwo, dostrzegli bardzo realną potrzebę ochrony ptaków, ich siedlisk, ale i edukowania na ich temat. Takie właśnie idee przyświecały narodzinom OTOPu i po wszystkich latach działalności przyświecają nam do dziś – mówi Monika Klimowisz z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Ile osób skupia obecnie OTOP? Co należy zrobić, aby przyłączyć się do działań Towarszystwa? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Elżbieta Korczyńska

Gość: Monika Klimowicz (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków)
Data emisji: 2.08.2019
Godzina emisji: 0.05

ml

Czytaj także

Rezerwat przyrody Beka – ostoja ptaków z całej Europy

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2019 08:52
Rezerwat przyrody Beka znajdujące się Pobrzeżu Kaszubskim to jedno z nielicznych miejsc na naszej mapie, gdzie można spotkać rzadkie gatunki ptaków i roślin, które zapierają dech w piersiach. Właśnie tam zabrała nas Elżbieta Korczyńska.
rozwiń zwiń