X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka pod Księżycem [10 września 2010]

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2010 00:00
OSKAR DAWICKI - artysta posługujący się w swojej sztuce wieloma mediami - czyli multimedialny - prezentuje od dziś wystawę w otwieranej właśnie dzisiaj sali PAŃSTWOWEJ GALERII SZTUKI w Sopocie.
Audio

 

OSKAR DAWICKI - artysta posługujący się w swojej sztuce wieloma mediami - czyli multimedialny - prezentuje od dziś wystawę w otwieranej właśnie sali PAŃSTWOWEJ GALERII SZTUKI w Sopocie.

HORROR KURORT VACUI - tak zatytułowana jest wystawa, przygotowana specjalnie dla tej przestrzeni, czyli trzeciego poziomu PGS, która to Galeria po latach wraca do Domu Zdrojowego, ale jest to nowy Dom Zdrojowy w Sopocie. Zarówno wernisaż jak i otwarcie PGS w nowej siedzibie uczcimy tym wydaniem TPK.

Zostaliśmy zaproszeni do pięknie położonej przy tarasie z widokiem na molo oraz morze sali barowej i tam spotkamy się z autorem wystawy, z ŁUKASZEM GORCZYCĄ z Galerii Raster w Warszawie (wystawa powstała przy współpracy z Rastrem ), a będzie nas podejmował dyrektor PGS - pan ZBIGNIEW BUSKI.

I ja - zapraszam, ciesząc się, jak wiele tematów przy tej okazji będziemy mogli poruszyć: społecznych, artystycznych i wystawienniczych.

Baszka Marcinik

Program zrealizuje Andrzej Dubas z Radia Gdańsk.