X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Dudziński w Trójce pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 23:00
”Hieny” 3 Mściwoja Wypassowskiego, „Pejs” Franciszka Przecieka, „Migrena”- zagubione dzieło Bergmana – do tych i kilkunastu innych filmów ANDRZEJ DUDZIŃSKI wykonał przepiękne plakaty – przed laty.
Audio
Andrzej Dudziński w Trójce pod Księżycem
Foto: Andrzej Dudziński

/

Zostały opublikowane w albumie „Kino Andrzeja Dudzińskiego” . W drugim dniu Gdynia Film Festival , 8 maja , w foyer Teatru Muzycznego została otwarta wystawa nowej serii plakatów filmowych Dudiego, który przyjechał na Festiwal na jego część, gdyż otwiera niebawem kolejną wystawę swoich prac – we Wrocławiu. Zdążymy jednak spotkać się z zaprzyjaźnionym z nami artystą.

/

To będzie wyjątkowo noc ze środy na czwartek. Noc szczególna, bo z …miejsca zdarzenia czyli z foyer Teatru Muzycznego czyli z wystawy samej.
Zapraszamy. Wyjątkowo w nocy ze środy na czwartek.
Baszka Marcinik, Andrzej Dudi-Dudziński oraz realizujący program Andrzej Dubas z Radia Gdańsk i wydawca – Wojciech Dorosz.