X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowy Znak Jakości

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2009 12:00
Witamy!
Audio

 

 W dzisiejszej odsłonie Trójkowego Znaku Jakości pojawi się Mariusz Wilczyński, który przede wszystkim rysuje, wykłada w łódzkiej "Filmówce", a w międzyczasie pokazuje swoje animacje na festiwalach i w prestiżowych galeriach.

 http://www.wilkwilk.pl/

  Jako jeden z nielicznych polskich artystów pojawił się w nowojorskim Museum Of Modern Art, w zeszłym roku odwiedził berliński festiwal filmowy ze swoją animacją "Kizi Mizi", a tym razem złapalismy go tuż przed wylotem do Brazylii, gdzie pojawi się ze swoim performancem i...Leszkiem Możdżerem.

   Połączymy się także telefonicznie z Istambułem, gdzie już od jutra rusza 11 Międzynarodowe Biennale Sztuki na które zaproszona została dwójka polskich artystów :Zofia Kulik i Artur Żmijewski 

http://www.universes-in-universe.de/car/istanbul/english.htm

 

 O całym wydarzeniu opowie nam Kaja Pawełek z Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

   Z Istambułu powrócimy do Katowic, bo warto wybrać się do tamtejszego Ronda Sztuki , by przyjrzeć się  znakomitym twórcom videoartu :

http://www.bwa.katowice.pl/?run=wystawy

 

   Znikniemy także na Wisłą wraz z Bogną Świątkowską z Fundacji Bęc Zmiana, która opowie o eksperymencie artystyczno- ekologicznym na brzegami królowej polskich rzek.

http://znikanie.pl

 

   Zapraszamy!

         Jerzy Sosnowski i Agnieszka Obszańska

 

Czytaj także

2/2 (2na2)

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2008 13:00
mug-shots --- polskiego hip hopu początki --- korespondencja z ojcem --- dogmy wspomnienie --- l.u.c. + rahim --- nowy pamuk --- mary koszmary --- nakręć wesele
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Kultura niezależna

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2009 15:55
15 października 2009, godz. 18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

RTK: from future to the roots!

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2009 13:00
polaris --- ekspektatywa --- dwanaście procent normy --- from future to the roots --- mikro makro --- dopóki nas nie rozłączy --- początek egzotycznej podróży
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młodzi twórcy

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2010 21:00
Od września w programie Trójkowy Znak Jakości staram się - z bezcenną pomocą wydawczyni, Agnieszki Obszańskiej - śledzić działalność młodych, dobrze zapowiadających się twórców...
rozwiń zwiń