Power of Trinity: głośna muzyka smakuje lepiej

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 11:01
- To taka płyta z klocków. Muzycznie, nastrojowo i tematycznie trochę też. Jesteśmy dojrzalsi o różne doświadczenia życiowe, różne rzeczy nas bolą, więc różne kolory mają te nasze klocki - mówi o trzeciej płycie zespołu Power of Trinity wokalista zespołu Kuba Koźba.
Audio
  • Kuba Koźba z Power of Trinity o nowej płycie "Lego Rock" (Przed godziną Zero/Trójka)
Legorock - nowa płyta Power of Trinity - inspirowana jest popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z klocków
"Legorock" - nowa płyta Power of Trinity - inspirowana jest popkulturą, zabawkami i budowaniem życia z "klocków"Foto: mat. promocyjne

Gość audycji "Przed godziną Zero" mówi, że płyta "Legorock" powstała "bez napinki". - Zagraliśmy tak, jak nas życie pokierowało i jesteśmy bardzo zadowoleni - podkreśla Kuba Koźba.

- Byliśmy bardzo otwarci. Postanowiliśmy, że popłyniemy trochę z prądem myśli i sugestii producenta Agima Dżeljilji. To bardzo dobry muzyk, który ma bardzo dobre ucho i dużą wiedzę o brzmieniach - zaznacza gość Trójki.

Wokalista Power of Trinity mówi, że mimo tego, iż na płycie znalazło się kilka spokojniejszych utworów, materiał z "Legorock" dobrze wypada na koncertach. - Trochę się baliśmy, bo jest tu kilka piosenek, która śpiewam niżej, które są nastrojowo wolniejsze, a dynamicznie na koncertach gra nam się to bardzo dobrze - zaznacza Kuba Koźba.

Na płycie zespołu znalazła się adnotacja: "Należy słuchać głośno". - Już przy poprzedniej płycie "Loccomotiv" radziliśmy, że lepiej smakuje głośno. Gramy dynamiczną muzykę i głośno po prostu lepiej się jej słucha - tłumaczy Kuba Koźba.

Audycję prowadził Tomasz Żąda.

(kh/mk)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Tomasz Żąda

Czytaj także

Voo Voo, Morcheeba, Daniel Bloom. Kto stoi za takim wyborem?

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 13:17
Voo Voo - "Faz", Morcheeba - "Undress Me Now", Daniel Bloom - "Ludzie sobie żyją" - to wybory muzyczne naszego kolejnego gościa. Zachęcamy do odgadywania, kto ze znanych z anteny głosów opowiada o swojej ulubionej muzyce. "Ja tu gram" w środę od 12.05!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Romuald Lipko: Urszula była "zerową" kandydatką na gwiazdę, a jednak...

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 18:52
- W wieku 17 lat wygrałam Konkurs Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Dziadek się na mnie za to obraził. Wytłumaczyłam mu, że to jedyne miejsce, w którym można się pokazać - wspomina początki kariery w "Historii pewnej płyty" Urszula.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Post-rockowe brzemienia The Frozen North

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 09:30
- Projekt był w założeniu dużo bardziej kameralny. Chcieliśmy sobie razem instrumentalnie pograć i nie zakładaliśmy, że to się tak rozrośnie - mówi w audycji "Przed godziną Zero" skrzypaczka The Frozen North Agnieszka Olek.
rozwiń zwiń