"Sady w obłokach". Apoteoza przyrody według Skaldów

- Piosenkę napisałem z myślą, aby był to miły i wiosenny przebój. Słowa są bardzo optymistyczne i piękne - mówił w Trójce Andrzej Zieliński.
Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał to drugi album zespołu Skaldowie, wydany w 1968 roku
"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" to drugi album zespołu Skaldowie, wydany w 1968 rokuFoto: PAP/CAF-Stefan Kraszewski
O Audycji
Tytuł "Sady w obłokach". Apoteoza przyrody według Skaldów
Opis

- Piosenkę napisałem z myślą, aby był to miły i wiosenny przebój. Słowa są bardzo optymistyczne i piękne - mówił w Trójce Andrzej Zieliński.

"Sady w obłokach to kolejna perełka z repertuaru Skaldów, która trafiła na płytę "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Andrzej Zieliński jest autorem muzyki, słowa napisał Leszek Aleksander Moczulski. Dlaczego ten utwór szczególnie podoba się kobietom? O tym w nagraniu audycji.

Zespół Skaldowie jest kolejnym bohaterem wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich artystów jak Voo Voo, Maanam, David GilmourKasia KowalskaJan BorysewiczTomek LipińskiEwa BemLech JanerkaT.LoveRaz, Dwa, TrzyPerfectEdyta BartosiewiczHeyOasisJohnny CashLed Zeppelin, Pink FloydThe DoorsSting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi HendrixR.E.M., Elvis Presley, Prince, Ewa Bem, Michael JacksonNirvanaFoo Fighters, Kate BushPearl Jam, Bruce Springsteen czy Red Hot Chili Peppers.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek 
Prowadzi: Piotr Metz 
Gość: Andrzej Zieliński (wokalista i założyciel zespołu Skaldowie)  
Data emisji: 4.02.2016    
Godzina emisji: 7.38

tj/mk

Playlista
Tagi
Playlista