The Waterboys o koncertowej popularności utworów

- Zawsze, kiedy wychodzi nowa płyta, po reakcji publiczności na koncertach wiem, jak udane są nowe piosenki - mówi Mike Scott z zespołu The Waterboys.
Koncert zespołu The Waterboys we Francji (2011 rok)
Koncert zespołu The Waterboys we Francji (2011 rok)Foto: Thesupermat/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons
O Audycji
Tytuł The Waterboys testują koncertowo
Opis

- Zawsze, kiedy wychodzi nowa płyta, po reakcji publiczności na koncertach wiem, jak udane są nowe piosenki - mówi Mike Scott.

- Śpiewam tekst i czuję, kiedy publiczność podąża za mną i za każdym jego niuansem. Ale zdarza się też, że nowe utwory nie potrafią tego sprawić - dodaje lider The Waterboys.

The Waterboys to kolejny bohater wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich artystów jak Amy Winehouse, SkaldowieVoo VooMaanamDavid GilmourKasia KowalskaJan BorysewiczTomek LipińskiEwa BemLech JanerkaT.LoveRaz, Dwa, TrzyPerfectEdyta BartosiewiczHeyOasisJohnny CashLed Zeppelin, Pink FloydThe DoorsSting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi HendrixR.E.M., Elvis Presley, Prince, Ewa Bem Michael JacksonNirvanaFoo Fighters, Kate BushPearl Jam, Bruce Springsteen, Red Hot Chili Peppers czy David Bowie.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Piotr Metz
Data emisji: 9.05.2016 
Godzina emisji: 7.37

mk/ei

Playlista
Tagi

Playlista