Stevie Wonder o piosence z miłości do córki

W czasie pracy nad albumem "Songs in the Key of Life" urodziła się córka Steviego Wondera. Okazało się to mieć istotny wpływ na jego twórczość.
O Audycji
Tytuł Stevie Wonder o utworze z miłości do córki
Opis

Tym razem będzie o cudzie narodzin i piosence, która opisuje miłość do córki. W czasie pracy nad albumem "Songs in the Key of Life" urodziło się dziecko Wondera. Z tego powodu wokalista napisał utwór "Isn’t She Lovey", który zapisał się złotymi głoskami w historii muzyki i jest jedną z jego najbardziej radosnych piosenek.

Stevie Wonder to kolejny bohater wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich artystów jak Kabaret Starszych Panów, The Waterboys, Amy Winehouse, SkaldowieVoo VooMaanamDavid GilmourKasia KowalskaJan BorysewiczTomek LipińskiEwa BemLech JanerkaT.LoveRaz, Dwa, TrzyPerfectEdyta BartosiewiczHeyOasisJohnny CashLed Zeppelin, Pink FloydThe DoorsSting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi HendrixR.E.M., Elvis Presley, Prince, Ewa Bem, Michael JacksonNirvanaFoo Fighters, Kate BushPearl Jam, Bruce Springsteen, Red Hot Chili Peppers czy David Bowie.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek
Prowadzi: Piotr Metz
Data emisji: 19.09.2016 
Godzina emisji: 7.38

sm/ei


Playlista