X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczne poranki z Madonną

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2018 14:30
W ostatnich tygodniach Piotr Metz w swojej audycji przypominał najważniejsze utwory niedawno zmarłej Dolores O'Riordan. Cykl poświęcony irlandzkiej wokalistce dobiegł końca. W jego miejscu rozpoczyna się nowy – poranki z muzyką Madonny.
Audio
  • Madonna bohaterką "Poranków Piotra Metza" (Trójka)
Madonna
MadonnaFoto: yakub88/Shutterstock.com

Madonna jest jedną z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Piotr Metz spotkał się z artystką w Londynie po jej koncercie w Hyde Parku. – Na wieść, że jestem z Polski, Madonna od razu spytała mnie o Kraków i dodała, że chciałaby tam pojechać. Miałem tremę przed tą rozmowę, ale dzięki temu wstępowi udało się przełamać lody – wspomina dziennikarz Trójki.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. Kolejne poranki poświęcone amerykańskiej wokalistce na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku około 7.35.

***

Tytuł audycji: Poranki Piotra Metza
Autor: Piotr Metz
Data emisji: 8.02.2018
Godzina emisji: 7.38

ml/mk

Czytaj także

Madonna i jej tancerze 25 lat później

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 14:00
Ester Gold - reżyserka filmu "Strike a pose. Tancerze Madonny" - opowiada o młodych, pełnych wigoru mężczyznach, którzy wspólnie z Madonną podążyli za przygodą życia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w tonacji Oasis

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2017 14:08
W piątkowe popołudnie Piotr Metz zaprosił słuchaczy na spotkanie z muzyką braci Gallagher i zespołu Oasis. Oprócz utworów muzyków z Manchesteru, w audycji nie zabrakło ciekawostek i anegdot z ich historii.
rozwiń zwiń