X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

40 lat minęło. Kto by pomyślał?

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 23:04
Program 3 Polskiego Radia przyłączył się do obchodów 40. urodzin dworca Warszawa Centralna. Z tej okazji Trójka przygotowała niezwykłe muzyczne prezenty dla szanownego jubilata, jego gości oraz słuchaczy - mieszkańców stolicy, podróżnych i turystów. Zaczęło się w piątek od "Listy Przebojów", którą poprowadził Marek Niedźwiecki.
Audio
  • Marek Niedźwiecki rozmawia z Jarosławem Batorem, członkiem zarządu PKP (Lista Przebojów Trójki)
  • Gościem Listy jest Andrzej Poniedzielski (Lista Przebojów Trójki)
  • Kazimierz Zawałło o początkach Warszawy Centralnej (Lista Przebojów Trójki)
  • Dawid Podsiadło o muzycznych niespodziankach (Lista Przebojów Trójki)
Tak Dworzec Centralny w Warszawie wyglądał prawie 40 lat temu
Tak Dworzec Centralny w Warszawie wyglądał prawie 40 lat temuFoto: PAP/CAF PAP/CAF archiwum

- Z okazji 40-lecia dworca w sobotę połączymy tu nasze wrażliwości. Moją i Dawida Podsiadło - zapowiedział Andrzej Poniedzielski. Kazimierz Zawałło - budowniczy dworca, opowiedział jak wyglądał dzień jego otwarcia. - Na trybunie byli m.in. Edward Gierek i Piotr Jaroszewicz - wspominał. Jarosław Bator - członek zarządu PKP - opowiadał o, całkiem już współczesnym, remoncie dworca.

Co będzie się działo na koncercie Andrzeja Poniedzielskiego i Dawida Podsiadło? O tym mówi sam młodszy artysta! Zapraszamy do wysłuchania audycji.

To nie koniec obchodów 40-lecia dworca w Trójce. W sobotę 5 grudnia zapraszamy na specjalne wydanie "Listy osobistej" Piotra Metza - również z dworca Warszawa Centralna (początek o godz. 19.00). Podczas audycji posłuchać będzie można Andrzeja Poniedzielskiego i jego gości, Katarzyny Łochowskiej i Dawida Podsiadło. Nieco wcześniej, bo o godz. 15.05, "Trójkowy wehikuł czasu" Jerzego Sosnowskiego z Myśliwieckiej 3/5/7 - w całości poświęcony historii dworca.


***

Tytuł audycji: Lista Przebojów Trójki
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Goście: Andrzej Poniedzielski (artysta, satyryk), Kazimierz Zawałło (budowniczy Dworca Centralnego), Jarosław Bator (członek zarządu PKP)
Data emisji: 4.12.2015
Godzina emisji: 19:12

mat.promocyjne/mp/mk