Magda Bereda: robię to, co lubię

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 12:45
W "Feriach z Trójką" codziennie spotykamy się – oczywiście telefonicznie – z gwiazdą. Tym razem to Magda Bereda, youtuberka, influencerka, piosenkarka i kompozytorka, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty.
Magda Bereda
Magda BeredaFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka

michał kaczmarek 1200 pap.jpg
Wesołe ferie z pierogami i pomocą

Ferie zimowe to taki czas, kiedy można np. dłużej pospać, więcej leniuchować i w ogóle odpoczywać na całego. Albo szaleć na sankach lub nartach – oczywiście, kiedy jest śnieg. A co robić, jeśli, tak jak teraz, go nie ma? 


Posłuchaj
11:53 2021_01_06 12_18_21_PR3_Ferie_z_Trojka.mp3 Rozmowa z Magdą Beredą (Ferie z Trójką)

Magda przyznaje, że zawsze lubiła ferie i wakacje: – Bo można było dłużej pospać, a ja byłam i jestem śpiochem – śmieje się Magda. Chociaż, i to może niektórych zdziwić, nigdy nie przestawała zajmować się muzyką: – Mimo że ferie to przecież czas wolny, zawsze miałam tak, że siadałam do pianina i sobie grałam, śpiewałam albo komponowałam – wspomina. 

Nie ukrywa, że muzyka była i jest dla niej najważniejsza. – Teraz jest bardzo podobnie. Często coś nagrywam i to mimo że to jest moja praca, równocześnie jest to dla mnie ogromna przyjemność – deklaruje.

Ale skoro są ferie, rozmawiajmy o feriach! Co robi, skoro nie ma śniegu i może iść jeździć na nartach lub sankach? – Ostatnio lubię gry planszowe albo karciane. A puzzle to ostateczność – deklaruje piosenkarka. 

Magda Bereda – ktoś (domowy teledysk)/YouTube Magda Bereda

*** 

Tytuł audycji: Ferie z Trójką
Prowadzi: Piotr Łodej
Gość: Magda Bereda (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka, influencerka i tiktokerka)
Data emisji: 6.01.2021
Godzina emisji: 12.18

pr

Czytaj także

Stare konsole mają moc!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020 14:00
Konsole i gry, które w latach 80. i 90. ubiegłego wieku były obiektem pożądania, znowu wracają do łask. Graczy rozczula 8- i 16-bitowa grafika i melodia, ale nie tylko...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Silver gaming. W co grają nasi dziadkowie i babcie?

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2020 12:50
Okazuje się, że po nastolatkach grupą wiekową najchętniej sięgającą po gry komputerowe są… seniorzy. – W grach często nie ma znaczenia, kto ile ma lat – mówi Damian Gałuszka, badacz gier z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz gość festiwalu Games Of Impact 2020, na którym poruszony zostanie m.in. temat silver gamingu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie online w królewskich zamkach

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 12:15
Pierwsze dni nowego 2021 roku, to doskonały czas, aby się zastanowić, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. A w najbliższych dniach? Od poniedziałku dorośli wracają do pracy, a dzieci mają ferie. To dla nich Anna Popek ma świetną propozycję, jak spędzić wolny czas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie śpiewających sióstr. Ala i Ola Tracz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 12:40
Jednymi z bohaterek pierwszego dnia "Ferii z Trójką" były tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i laureatka I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, 10-letnia Ala Tracz oraz 15-letnia Ola Tracz znana z telewizyjnego talent show "The Voice Kids". Mimo pięcioletniej różnicy wieku siostry łączy bardzo wiele – talent, zainteresowania, a przede wszystkim scena.
rozwiń zwiń