X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak dobrze żyć z krasnoludkami?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:30
Podobno od wieków mieszkają wśród ludzi. W zależności od tego, jak są traktowane, potrafią być złośliwe lub przeciwnie – hojne i przyjacielskie. Z krasnoludkami, bo o nich mowa, warto się zaprzyjaźnić.
Audio
  • Jak dobrze żyć z krasnoludkami? (Mój ssskarbie/Trójka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: DesignExelance/Pixabay

– Podziomki mogą zmienić ziemniaki w złoto, ale jeśli nie dostaną za swoją pracę zapłaty, przemieniają kosztowności tego, kto poskąpił im wynagrodzenia, właśnie w ziemniaki. O obecność kałuków świadczą rozrzucone po mieszkaniu drobne śmieci. Tym skrzatom także warto zostawiać smakołyki – mówi Natalia Grzeszczyk.

Podziomki, pasieczniki czy krośnięta to krasnoludki, które możemy spotkać w naszych domach i ich okolicach. Warto dbać o dobre stosunki z nimi, bo mogą się nam odwdzięczyć prawdziwymi skarbami. Jakimi? Tego można się dowiedzieć się z dołączonego nagrania audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Mój ssskarbie
Autor: Natalia Grzeszczyk
Data emisji: 23.10.2017
Godzina emisji: 10.15

ml/mk


Czytaj także

Krzyżacki zamek, którego nie ma

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 12:00
W toruńskim zamku mieszkał niegdyś okrutny komtur, którego zła sława przetrwała do dziś. Podobno widziano tam również smoka…
rozwiń zwiń