X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przystanek Woodstock - zabawy w błocie (galeria)

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2011 16:05
Jedni słuchają muzyki, inni wolą taplać się w błocie lub grać w piłkę nożną. Dziś drugi dzień festiwalu.
Audio

Polska już, niestety, odpadła z Minimistrzostw Europy na Przystanku Woodstock. Naszą drużynę wyeliminowała Macedonia, czarny koń turnieju. Towarzyski mecz piłki nożnej rozegrają też drużyny Przystanku Jezus i Hare Kriszna. W końcu przystanek Woodstock to festiwal przyjaźni i tolerancji.

Pogoda dopisuje - jest gorąco, a nawet parno. Dlatego coraz więcej osób spędza czas, taplając się w błocie na tzw. bączku.

Muzycznym wydarzeniem dzisiejszego dnia będzie koncert Przystanek Republika. W 30. rocznicę powstania zespołu i 10 lat po śmierci Grzegorza Ciechowskiego zagrają: Ania Dąbrowska, Kasia Kowalska, Tomek Lipnicki i Titus z Acid Drinkers.

W Akademii Sztuk Przepięknych gościł dziś prezes NBP Marek Belka. Rozmawiał z nim dziennikarz Jedynki, Krzysztof Grzesiowski. Marek Belka tłumaczył m.in. po co potrzebny jest NBP i ile osób zna kod dostępu do skarbca. Jak zapewniał - on nie zna.

- Zawsze byłem zwolennikiem wejścia Polski do strefy euro. Teraz jestem trochę bardziej ostrożny. Nie ma sensu wchodzić do klubu, kiedy się pali - wyjaśniał woodstockowiczom.

Z Piotrem Pustelnikiem, himalaistą, rozmawiał zaś w ASP Daniel Wydrych. - Trzeba dokładnie wiedzieć, czego się chce, wyobrazić to sobie namacalnie i realizować - opowiada Pustelnik. - Jeśli tylko zaczniecie coś realizować, to już skończycie. Niedokończone zadanie jest najgorszą karą, jaką można człowiekowi zadać - przekonywał uczestników spotkania.

W wiosce ekologicznej Przystanku Woodstock trwa bicie rekordu Guinessa w pozyskiwaniu energii siłą ludzkich mięśni. Uczestnicy projektu pedałują na stacjonarnych rowerach, a uzyskana dzięki temu energia jest kumulowana w specjalnych akumulatorach. Na koniec zostanie ona zużyta podczas widowiska "światło i dźwięk".

(lu)

Czytaj także

Ruszył 17. Przystanek Woodstock!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 15:27
- To nie najlepszy, ale najpiękniejszy festiwal świata! - mówił Jurek Owsiak na otwarciu Przystanku Woodstock. Przez cały rok szykujemy się na to, by być ze sobą przez trzy dni w radości, przyjaźni i muzyce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Za kulisami Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 16:40
O najprawdziwszym woodstockowym ślubie, wysokiej na 20 metrów scenie w Kostrzynie nad Odrą , o muzyce i innych niezwykłościach Przystanku Woodstock.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przystanek Woodstock - dzień drugi - relacje na antenie Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2011 10:30
H-Blockx, Donots, Zebrahead, Heaven Shall Burn - koncerty tych gwiazd przyciągnęły największą publiczność podczas pierwszego dnia festiwalu Przystanek Woodstock.
rozwiń zwiń