X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gaba Kulka w wyjątkowym repertuarze

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2017 08:00
Wokalistka, która prowadzi w Trójce autorską audycję muzyczną, przygotowała specjalną koncertową niespodziankę z okazji 55. urodzin Programu Trzeciego.
Audio

Koncert Gaby Kulki odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w sobotę (1 kwietnia). Wysłuchać można było go w czasie audycji "Głowa. Serce. Baza.".

<<<55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

Gaba Kulka jest autorką Trójkowej audycji "Głowa. Serce. Baza.", którą emitujemy w każdą sobotę po godz. 22.05. Tym razem jednak wyjątkowo redaktor Gaba nie opowiadała wiele o prezentowanej muzyce. Zamiast tego zagrała wszystkie piosenki na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, w duecie z basistą i kontrabasistą Wojtkiem Traczykiem. A że okazja była bardzo odświętna, muzycy przygotowali specjalny program, łączący piosenki z ostatnich dwóch płyt Gaby z piosenkami, których nigdy nie grali. Do tego na instrumentach, których nigdy wcześniej nie zabrali ze sobą na scenę.

Pojawiły się utwory związane z historią trójkowej listy przebojów oraz utwory, które nigdy nie wyszły z poczekalni (w tym wiele piosenek Gaby). Była to wyjątkowa szansa na inspirujące pomyłki, muzyczne wyboje i przeboje bardzo wysokie. Zapraszamy do słuchania!

Zobacz więcej na temat: Gaba Kulka Trójka