X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wszewłod Sarnecki – klasyk polskiego wzornictwa

Wszewłod Sarnecki jest jednym z najwybitniejszych powojennych projektantów szkła, zwłaszcza użytkowego.
Szklanki i pucharek z kompletu koktajlowego, 1968 proj. Wszewłod Sarnecki, prod. Krośnieńskie Huty Szkła Krosno szkło sodowe barwione w masie, dmuchane do formy
Szklanki i pucharek z kompletu koktajlowego, 1968 proj. Wszewłod Sarnecki, prod. Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno" szkło sodowe barwione w masie, dmuchane do formyFoto: fot. Piotr Ligier/Muzeum Narodowe w Warszawie
O Audycji
Tytuł Pracownia projektowa 2018/02/22 09:50
Prowadzący Stępień Agnieszka
Opis

Jego klasyczne już karafki, dzbanki, pucharki czy zestawy szklanek z lat 60., 70. lub 80. można oglądać w muzeach, poszukują ich też kolekcjonerzy polskiego wzornictwa. Agnieszka Stępień odwiedziła projektanta w jego pracowni.

Gość Wszewłod Sarnecki
Playlista
Tagi
Playlista