X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Siostry Łotry wspominają Start NaGranie

Gośćmi audycji "Trójka Żąda debiutów" były członkinie zespołu Siostry Łotry, które opowiedziały o swoim udziale w konkursie Start NaGranie.
Aleksandra Budka, Tomasz Żąda i członkinie zespołu Siostry Łotry
Aleksandra Budka, Tomasz Żąda i członkinie zespołu Siostry ŁotryFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/01/07 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda
Goście

Zespół Siostry Łotry

Opis

– Udział w programie Start NaGranie to była dla nas piękna przygoda. Jak weszłyśmy do Trójki dzisiaj, zrobiło nam się smutno, że już nie przyjeżdżamy tutaj regularnie. Cieszyłyśmy się, że przychodzimy do studia, ale smutno, że to się już skończyło – mówiły członkinie zespołu Start NaGranie.

Dziewczyny opowiedziały także o tym, czy pasażerowie w pociągu proszą je o zagranie na instrumentach, z którymi podróżują. W audycji nastąpiło również niespodziewane spotkanie po latach. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Playlista
Tagi

Playlista