X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Organek: na Męskim Graniu czuję się jak u siebie w domu

Rozpoczyna się jubileuszowa, 10. edycja Męskiego Grania. Pierwsze koncerty już w sobotę. Tymczasem w piątkowy wieczór Piotr Stelmach spotkał się z kilkoma artystami, którzy pojawią się na poznańskim koncercie, otwierającym tegoroczną trasę.
Męskie Granie 2017 w Poznaniu
Męskie Granie 2017 w PoznaniuFoto: Robert Kramski
O Audycji
Tytuł Offensywa 2019/07/12 23:00
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis

W Trójkowym studiu plenerowym pojawił się gość, którego nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu fanowi Męskiego Grania – Tomasz Organek. – Bardzo mi miło, że uczestniczę w tym wydarzeniu. W ubiegłym rok mnie tu nie było i czuję, że czegoś mi brakowało – mówił gość Piotra Stelmacha.

Organek jest jednym z muzyków, którzy stworzyli tegoroczny hymn imprezy. Jak wspomina pracę nad utworem "Sobie i Wam" na dzień przed jego pierwszym wykonaniem na żywo? – Działo się dużo. Ta piosenka była nagrywana przez długi czas. Szukaliśmy odpowiedniej formy, pojawiały się kolejne propozycje refrenów, bridge'ów, każdy miał sto pomysłów. Wymienialiśmy się niezliczoną liczbą maili. Ostateczna wersja utworu to pierwsza propozycja, po wszystkich dyskusjach wróciliśmy do tej właśnie pierwotnej formy. Po tym jak zagraliśmy ją na próbie, pierwszy raz na scenie przy pełnym nagłośnieniu, mogę powiedzieć, że to dobry numer – opowiadał muzyk.

W audycji pojawili się również Papa Musta i Rat One, czyli członkowie duetu Rat Kru, którzy przygotowali dla słuchaczy w Poznaniu muzyczną niespodziankę. Jaką? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

Goście Tomasz Organek, Papa Musta, Rat One
Playlista
Tagi
Playlista
  • Snowman, - Niezmiennie
  • MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2019 - Sobie i Wam
  • Runforrest, - Morning Sun, 1952
  • Męskie Granie Orkiestra 2016, - Lipstick On The Glass
  • Rat Kru, - Oddech szczura
  • Obywatel G.C., - Tobie wybaczam