X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laboratorium reportażu 22 lipca

Jedno ze zdjęć prezentowanych na wystawie Przełom w kadrze, przygotowanej przez Dom Spotkań z Historią
Jedno ze zdjęć prezentowanych na wystawie "Przełom w kadrze", przygotowanej przez Dom Spotkań z HistoriąFoto: Dom Spotkań z Historią
O Audycji
Tytuł Laboratorium Reportażu w Trójce 2019/07/22 00:00
Prowadzący Janusz Deblessem

Opis 


  • Relacja Anny Kołodziejczyk z wystawy zdjęć "Przełom w kadrze"
  • Rozmowa Janusza Deblessema z Waldemarem Zdrojewskim o zdjęciach wysychającego Morza Martwego, prezentowanych na wystawie "Kamień na kamieniu nie zostanie"
  • O literaturze, życiu i polityce w kolejnej część relacji ze spotkania noblistki Swietłany Aleksijewicz z publicznością Festiwalu Apostrof w Teatrze Powszechnym w Warszawie, przygotowana przez Annę Kołodziejczyk
  • Premierowy reportaż z Mazowsza – "Ojcowizna" Beaty Kołakowskiej
  • O przygotowaniach do zaprezentowania na Uniwersytecie Columbia metody polifonicznej opowieści dokumentalnej "Laboratorium Reportażu" oraz o teologii – także teologii reportażu - z Markiem Millerem, dr. Jackiem Wasilewskim, dr. Bogną Kosmulską i dominikaninem Markiem Nowakiem rozmawiają Janusz Deblessem i Anna Kołodziejczyk.
Playlista
Tagi
Playlista