X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lampky oraz K-Jah Sound i ich Trójkowy debiut

W tym wydaniu audycji zderzyły się dwa muzyczne gatunki. Najpierw mogliśmy posłuchać delikatnego rockowego brzmienia, by przejść do spokojnego reggae. 
K-Jah Sound, Ola Budka, Tomasz Żąda i zespół Lampky
K-Jah Sound, Ola Budka, Tomasz Żąda i zespół LampkyFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/05 12:07
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

W pierwszej części audycji Tomasz Żąda rozmawiał z członkami zespołu Lampky. W Trójkowym studiu zasiedli: perkusista Piotr Wiśnioch, gitarzysta Adrian Polak, basista Adrian Zimochocki i wokalista Cezary Płatek. 

– Lampky powstały w wakacje 2017 roku. Gramy pop-rockowo. Od dwóch tygodni jest nas pięciu, ale na razie nie ujawniamy nowego członka. Możemy tylko zdradzić, że jest to klawiszowiec, który z pewnością będzie nam ubarwiał koncerty i nasze nagrania – mówi Piotr Wiśnioch. 

Drugą część audycji rozpoczęliśmy od specjalnie przygotowanego miksu muzyki reggae. K-Jah Sound, czyli Krystian Walczak, już od wielu lat związany jest z brzmieniami wywodzącymi się z Jamajki. 

– Praca nad moim ostatnim projektem trwała dwa lata. Od pomysłu aż do wyprodukowania całego materiału. Część artystów to renomowane postacie, które przez rok były w swojej trasie koncertowej –  zaznaczył K-Jah Sound. 

O jaki projekt chodzi i dlaczego jest on tak wyjątkowy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji. 

Goście
Playlista
Tagi
Playlista