X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małe reporterskie wyprawy Martyny Wojtkowskiej

Reporterka z małym stażem, lecz dużym zapałem. Jak zapowiada Ewa Lipowicz, "bezsprzecznie najładniejsza dziewczyna w redakcji", którą z zazdrości obsiadają motyle. Mowa oczywiście o Martynie Wojtkowskiej.
Jezioro Sajno w Augustowie (woj. podlaskie)
Jezioro Sajno w Augustowie (woj. podlaskie)Foto: shutterstock.com/Radoslaw Oreluk
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/08/7 08:50
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

– Kiedy są wakacje, ja jeżdżę sobie i wymyślam takie małe reporterskie wyprawy. Ostatnia wyprawa była w zeszłym tygodniu pod Augustów, nad jezioro Sajno. Dołączyłam do obozu harcerskiego, dostałam specjalny reporterski namiocik. Potraktowali mnie w sposób szczególny – niczego mnie nie nauczyli – żartuje Martyna Wojtkowska.

Czy nasza rozmówczyni zna jakieś harcerskie piosenki? Czy zdarzyło jej się wyjechać tylko po to, żeby odpocząć? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Playlista
Tagi

Playlista