X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janek Pęczak, Brodacze Live Act i ich Trójkowy debiut!

W tej odsłonie audycji "Trójka Żąda debiutów" usłyszeliśmy solowe nagrania Janka Pęczaka. W studiu pojawił się również zespół Brodacze Live Act. 
Od lewej: Tomasz Żąda,  Kamil Neumann,  Janek Pęczak, oraz Wojciech Kucharski
Od lewej: Tomasz Żąda, Kamil Neumann, Janek Pęczak, oraz Wojciech KucharskiFoto: Dariusz Pieróg/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/12 12:05
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Janek "Jahlove" Pęczak to multiinstrumentalista znany m.in. ze współpracy z T.Love. W audycji zadebiutował z solowymi, akustycznymi nagraniami. – Zawieszenie T.Love było momentem, w którym poczułem bardzo dużą potrzebę tworzenia swojego materiału i powiedzenia czegoś od siebie. Jest to dla mnie coś zupełnie nowego, chociaż muzycznie to powrót do korzeni. Cała płyta jest już gotowa, czeka na wydawcę. Chcemy wypuścić ją jesienią – mówił muzyk.

Brodacze Live Act pierwszy raz odwiedzili Trójkę niemal dokładnie rok temu. W październiku 2018 roku wzięli udział i w konkursie Start NaGranie. W tym samym miesiącu ukazała się ich debiutancka płyta "#beardoelectro", która łączy w sobie elektronikę z żywymi instrumentami. – Na kolejnej płycie będziemy wzmacniać sekcję rytmiczną żywymi brzmieniami z pomocą naszych kolegów z Poznania, m.in. Adama Świerczyńskiego i Adama Fordona – ujawnił Wojciech Kucharski.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Janek Pęczak, Kamil Neumann i Wojciech Kucharski (Brodacze live act)
Playlista
Tagi
Playlista