X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Naostatniochwilny" wczasowicz Łukasz Błąd

Porządnie wykształcony człowiek: socjolog i historyk, a nawet doktor nauk politycznych, ale skojarzenia ma takie, że… Razem z kolegami osobliwie traktuje drób, a zwłaszcza… kaczki.
Dubrownik, jedna z głównych atrakcji Chorwacji
Dubrownik, jedna z głównych atrakcji ChorwacjiFoto: Pixabay.com/Public Domain
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/08/19 08:50
Prowadzi Ewa Lipowicz
Opis

– Moja żona jest nauczycielką i często doczepiam się do wycieczek, na które wyjeżdża. Zwiedzamy wtedy dużo i jest trochę integracji. Są też takie ciekawe osoby, jak przewodnicy-standuperzy. W Dubrowniku była przewodniczka, Polka, która miała przygotowany w 100 proc. tekst z wyreżyserowanymi żartami. Było niezwykle zabawnie, oceniłem to wysoko, tylko z samego Dubrownika niewiele pamiętam – opowiada gość Ewy Lipowicz.

Jakim turystą jest Łukasz Błąd? Na czym polega "naostatniochwilność", która charakteryzuje coroczne przygotowywania urlopowe jego rodziny? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Gość Łukasz Błąd
Playlista
Tagi

Playlista