X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowy debiut zespołów Echa i Super Monkey Death Grip

W tej odsłonie audycji "Trójka Żąda debiutów" usłyszeliśmy debiutanckie nagrania kolejnych dwóch zespołów.
Zespoły ECHA oraz Super Monkey Death Grip
Zespoły ECHA oraz Super Monkey Death GripFoto: Dariusz Pieróg/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/19 12:05
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

– Debiutujemy jako Echa, ale nie jest to nowy zespół, raczej kolejny etap. Wcześniej nazywaliśmy się Bezsensu. Zmieniliśmy nazwę, zaczęliśmy inaczej grać, zaszło trochę zmian personalnych, przemian stylistycznych w grupie. To, co graliśmy do tej pory nie korespondowało z tym co chcieliśmy przekazać, dlatego postanowiliśmy zmienić nazwę – mówią muzycy grupy Echa.

– Od 20 lat mieszkam w USA. To kawałek czasu, ale czuję się bardziej obywatelem świata. Los rzucił mnie za ocean, ale myślę, że gdzie bym się nie znalazł, to dalej robiłbym dokładnie to samo – mówi Alex Mróz z grupy Super Monkey Death Grip. – Koncertujemy, nie jesteśmy jedynie zespołem studyjnym. Obecnie kończyliśmy płytę, która jest właśnie promowana w różnych miejscach. Jestem obecnie w Polsce i wyrażam otwartość na współpracę z polskimi artystami – dodaje.

Jak wyglądała sesja nagraniowa debiutanckiego krążka Ech? Jakich gości możemy usłyszeć na albumie Super Monkey Death Grip? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Zespół Echa, Alex Mróz (Super Monkey Death Grip)
Playlista
Tagi
Playlista