X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paulina Kozion-Bąk i urlop bez tłumów

– Liczę każdy dzień urlopu, żeby tylko wyrwać się, mieć wiatr we włosach, przeżyć jakąś przygodę – przyznaje jedna z Trójkowych reporterek, Paulina Kozion-Bąk.
Kirgistan
KirgistanFoto: shutterstock.com/Alex Sipetyy
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/08/28 08:50
Prowadząca Ewa Lipowicz
Opis

– Miejsca, do których chciałabym wrócić to Kirgistan i Kazachstan. Chciałabym pojechać do Uzbekistanu, Tadżykistanu – wylicza Paulina Kozion-Bąk. – To są ostatnie miejsca na Ziemi, które nie są zdeptane przez turystów i ja tego doświadczyłam. Chodziłam po górach w Kirgistanie i tam rzeczywiście nikogo nie ma – dodaje.

Z jakimi niebezpieczeństwami dziennikarka musiała zmagać się w czasie wojaży? Skąd u naszej rozmówczyni uraz do wykwintnych restauracji?

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

Gość Paulina Kozion-Bąk
Playlista
Tagi


Playlista