X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Profilaktyka nowotworowa a mity zdrowotne. Jak mądrze dbać o zdrowie?

Czy nadmierne korzystanie z telefonów komórkowych, wi-fi, kuchenek indukcyjnych może skutkować zwiększoną zachorowalnością na nowotwory? Między innymi o tym Agnieszka Furtak-Bilnik rozmawiała z doktorem Pawłem Koczkodajem z Centrum Onkologii z Warszawy. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/RossHelen
O Audycji

Tytuł Na zdrowie 21 września godz. 07:36 21.09.2019 07:36
Autor Agnieszka Furtak-Bilnik
Opis

Jakich substancji powinniśmy unikać w profilaktyce chorób nowotworowych? – Dym tytoniowy, który widzimy i czujemy bardzo mocno, to nadal jest w Polsce główna przyczyna zachorowań na nowotwory. Alkohol, bo nie ma bezpiecznej dawki alkoholu, każda ma potencjał nowotworowy, promieniowanie UV, to też jest coś, na co powinniśmy bardzo uważać – przypominał dr Paweł Koczkodaj.  

O czym jeszcze mówi Europejski Kodeks Walki z Rakiem, który w 12 punktach przedstawia jak obniżyć ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe w życiu codziennym? 

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Playlista
Tagi
Playlista