X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

The Dumplings idą na przerwę

The Dumplings, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś niedługo wyruszają w pożegnalną trasę koncertową. Czy to oznacza zakończenie działalności elektropopowego duetu?
The Dumplings
The DumplingsFoto: mat. promocyjne
O Audycji

Tytuł Magazynek 31.10.2019 15:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

– W pewnym sensie jest to trasa pożegnalna, ale przed przerwą, która postanowiliśmy sobie z Kubą zrobić ze względu na chęć odświeżenia naszej muzyki. Będziemy w tym czasie nad nią pracować, ale osobno i po bliżej nieokreślonej przerwie wrócimy ze zdwojoną siłą – mówiła połowa tandemu, Justyna Święs, w rozmowie z Piotrem Metzem.

Piotr Metz i Justyna Święs (The Dumplings) Piotr Metz i Justyna Święs (fot. Piotr Kordaszewski/PR)

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której naszym gościem była również Dominika Barabas, główna koordynatorka wydarzenia Songwriting Camp ZAiKS.

Goście
Tagi
Playlista