X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jazz Forum Showcase 2019 w Trójce

Od 1 do 3 października odbyła się pierwsza edycja Jazz Forum Showcase w Szczecinie. Podsumowaliśmy ją w specjalnym wydaniu audycji "Mało Obiektywnie".
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock
O Audycji
Tytuł MO, czyli mało obiektywnie
Prowadzący Mariusz Owczarek
Opis

Dzięki współpracy magazynu "Jazz Forum" z festiwalem Szczecin Jazz, miastem Szczecin, Szczecińską Agencją Artystyczną oraz Instytutem Adama Mickiewicza otwiera się nowy rozdział w historii polskiego jazzu.

Wrażeniami z koncertów, rozmów i spotkań podzielili się z nami m.in. Asia Pieczykolan, Sylwester Ostrowski oraz artyści, główni bohaterowie tych trzech pracowitych dni.

Playlista
Tagi

Playlista